Sústredenia a denné tábory - LETO 2024

Termíny táborov na rok 2024: 

  1. Zš Turnianska:       01-05.07.2024
  2. Svätý Jur:                07-13.07.2024
  3. ZŠ Prokofievova:   26-30.08.2024


Milí rodičia, milé deti!

Počas letných prázdnin sme si pre Vás pripravili plavecké sústredenie s pobytom na 7 dní a denné plavecké tábory, ktoré sú určené pre deti vo veku od 5 do 15 rokov. Sústredenie a denné plavecké tábory sú určené pre členov plaveckého klubu plávania NEMO, ale aj pre deti, ktoré nie sú členmi a chcú sa naučiť a zdokonaliť v plávaní a v pohybovej aktivite. Deti budú plávať a športovať každý deň pod dohľadom profesionálnych, skúsených a kreatívnych trénerov. 

Bližšie informácie nájdete v pozvánke nižšie (link). Prihlášku nájdete na stránke v hlavnom menu vľavo hore (po otvorení si treba prihlášku hore prekliknúť na "prihláška plavecký tábor", príp. nizšie nájdete aj link priamo na prihlášku). Vyplnená prihláška vám po odoslaní príde do mailu spolu s informáciami o sústredení a táboroch, platbe. Vytlačenú a podpísanú prihlášku prinesiete v prvý deň plaveckého sústredenia, tábora. Úhradu vykonáte po odoslaní prihlášky. 

Za prihlásené budú považované len tie deti, ktoré budú mať odoslanú prihlášku a uhradenú platbu. 

Deti radi prihlásime aj po stanovenom termíne, je však potrebne overiť si voľné miesto mailom nemo@plavanienemo.sk, alebo telefonicky 0949 435 878.

Tešíme sa na Vás milé deti :)

Po kliknutí na text "pozvánka" alebo "prihláška" sa vám zobrazí info.

POZVÁNKA - ZŠ Turnianska (Bratislava-Petržalka) - denný tábor

POZVÁNKA - Horský hotel Eva (Svätý Jur) - plavecké sústredenie s pobytom na 7 dní

POZVÁNKA - ZŠ Prokofievova (Bratislava-Petržalka) - denný tábor

PRIHLÁŠKA

Prihlášku nájdete aj na stránke v hlavnom menu vľavo hore. Po otvorení si treba prihlášku hore prekliknúť na "prihláška plavecký tábor", príp. kliknite na link: 

https://www.plavanienemo.sk/prihlaska-tabory