https://www.traditionrolex.com/46

https://www.traditionrolex.com/46

https://www.traditionrolex.com/46

https://www.traditionrolex.com/46

luxury navigate to this web-site effortless to perform and uncomplicated to go through.succulent workmanship is going to be abdominal price branch-visibility usa.wllaweb on the best replica site. Prihláška | Plávanie Nemo

Prihláška kurz plávania

Ak máte záujem prihlásiť sa na jeden z našich plaveckých kurzov starostlivo prosím vyplňte nasledujúcu online prihlášku. Po odoslaní Vám bude zaslaná prihláška v PDF formáte na vytlačenie (podpísanie) na mail. Prihlášku je potrebné priniesť podpísanú na úvodnú hodinu kurzu. Vašu prihlášku spracujeme a spätným mailom vám potvrdíme vami vybraný termín, alebo vám navrhneme iné možnosti. Po schválení termínu dostanete od nás potvrdzujuci mail s bližšími informáciami o plaveckom kurze. 


Do poznámky nám môžete napísať bližšie informácie o dieťati (stručný popis - či má rado vodu, vie sa ponárať, skákať, ovláda nejaký plavecký štýl, prepláva 20m bazén a pod.), miesto, deň a hodinu plaveckého kurzu, alebo doplňujúce informácie, ktoré uznáte za vhodné.


Pridať prihlášku súrodenca

Poslať prihlášku na email matky

Poslať prihlášku na email otca

Pozorne si prosím prečítajte a potvrdte, že ste sa oboznámili so základnými informáciami a pravidlami, ktoré je nutné rešpektovať pre prijatie dieťaťa do plaveckého kurzu.


Súhlasím so spracovaním osobných údajov.


https://www.traditionrolex.com/46