https://www.traditionrolex.com/46

https://www.traditionrolex.com/46

https://www.traditionrolex.com/46

https://www.traditionrolex.com/46

view details make you look discreet luxury and extremely fashion.male could possibly be the personality among get more.highest quality and absolutely site web. O nás | Plávanie Nemo

O nás

Plavecký klub plávanie NEMO je občianskym združením, ktoré vzniklo v apríli roku 2009. Zakladateľmi sú súrodenci Lucia Dulayová a Miroslav Dulay. Našim hlavným cieľom je mať radosť z vody, preto sa snažíme učiť hravou formou. Počas viac ako 10 ročnej skúsenosti sa nám podarilo naučiť, zdokonaliť a priviesť k športovému plávaniu mnoho detí i dospelých. Kurzy plávania sú trojmesačné a sú určené pre deti od troch rokov až po dospelých.


Lucia Dulayová Trénerka

Plávaniu sa venujem od detstva a môžem zodpovedne prehlásiť, že voda je môj život! Snažím sa k deťom pristupovať individuálne a hlavne im naslúchať. Na každé dieťa existuje recept, len ho treba objaviť. Mám niekoľkoročnú prax s trénovaním plávania detí i dospelých. Práca s deťmi nie je pre mňa prácou ako takou, ale koníčkom a relaxom. Ďakujem, že ste... : )


Miroslav Dulay Tréner

Od detstva som aktívnym všestranným športovcom. K plávaniu som sa dostal ako školák na 8-ročnom gymnáziu. Aktívne som plával počas celého štúdia na škole. Plávanie mi dalo zdravie, disciplínu, zodpovednosť a v neposlednom rade aj športový vzhľad. Šport, pohyb a deti sú môj život. Neviem si bez nich predstaviť život.Plavecká čiapka NEMO

Čiapka je vyrobená z jemného elastického silikónu vo farebnom prevedení bledomodrá, s bielou potlačou loga plaveckého klubu NEMO (univerzálna veľkosť).

5,00 €

Klubové tričko NEMO

Tričko plaveckého klubu, vyrobené zo 100% bavlny (165g) vo farebnom prevedení bielej alebo oranžovej farby s potlačou loga. Veľkosti: 104, 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146, 152, 158, 164.

7,00 €

Set čiapka tričko NEMO

Klubový set NEMO. Kombinácia plaveckej čiapky a klubového trička vo vami vybranej veľkosti a farebnom variante.

11,00 €


Klubové čiapky a tričká máte možnosť zakúpiť (sú vhodné na preteky) pre deti v prvý deň plaveckého kurzu priamo u nás, alebo v iný deň na základe telefonickej alebo mailovej objednávky. Plavecké čiapky nosíme stále so sebou, môžete si ich vyžiadať u trénera Miroslava Dulaya, alebo u Márii Dulayovej


Členovia klubu plávanie NEMO majú 20% zľavu v obchode Arena v Poluse na základe potvrdenia vydaného plaveckým klubom. Potvrdenie je vydané na základe žiadosti. Je potrebné mailom nahlásiť meno a ročník narodenia účastníka kurzu. Táto zľava sa vzťahuje len na účastníkov plávania, nie na rodičov.


https://www.traditionrolex.com/46